Błąd bazy danych WordPressa: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_2e6_0.MYI' (Errcode: 30)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

Błąd bazy danych WordPressa: [File './wordpress/wp_options.MYD' not found (Errcode: 30)]
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1552932974.8496589660644531250000', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Informacje o naszej firmie rodzinnej związanej z produkcją choinek świerkowych

Błąd bazy danych WordPressa: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_2e6_0.MYI' (Errcode: 30)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('scope', 'layout_type', 'module_width', 'layout_category') AND tr.object_id IN (196) ORDER BY t.name ASC

paralaksa-foto-choinka-finalChoinka dojrzewa 5-7 lat zanim trafi do domu na święta. To w jak sposób drzewko jest hodowane ma znaczenie. Dzięki wieloletniej rodzinnej tradycji prowadzenia plantacji wiemy w jaki sposób dbać o nasze ekologiczne drzewka, które mają piękny kształt. Choinki są ścinane bezpośrednio przed sprzedażą, bez pośredników dzięki czemu są świeże i trwałe, a ich zapach lasu wypełnia cały dom.

Staramy się modernizować i nieustannie rozwijać naszą plantację, która znajduję się pod Trzebnicą. Wszystko po to aby każdego roku dostarczać piękne i świeże choinki na Święta Bożego Narodzenia. Chcemy żeby nasi klienci mieli absolutną pewność, że choinki są najwyzszej jakości – chcemy im pokazać gdzie i kiedy choinka została wycięta i w jakich warunkach była od tego momentu przechowywana, czy nie była narażona na zbyt wysokie temperatury, a z drugiej strony czy nie przemarzła. Do tego służą nam rejestratory Blulog. System kontroli oparty na rejestratorach firmy Blulog, aplikacji z GooglePlay i na standardowych smartphonach z NFC, umożliwia śledzenie parametru czasu, lokalizacji i temperatury od momentu ścięcia choinki do jej sprzedaży. Monitoring tych czynników pozwala zabezpieczyć się przed zepsuciem świątecznej atmosfery, które może spowodować usychające i gubiące igły drzewko.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej plantacji do Zawonii (niedaleko Trzebnicy) na ul. Budczycką.

© 2016