Plantacja Choinek

Wyprawa po choinkę Stwórz własną Świąteczną tradycję !

A może

Rodzinna Wyprawa po Choinkę?

Zapraszamy na rodzinną wyprawę po choinkę na naszą prawie 30 ha plantację, która znajduje się 2o km od granicy Wrocławia. Na całym terenie uprawiamy ponad 100 tyś. choinek, między którymi można spacerować i wybrać swoją idealną choinkę oraz samodzielnie ją wyciąć!!!

Wybierz i wytnij ją sam!

Na miejscu oferujemy sprzęt potrzebny do wycięcia choinki, czyli piłkę ręczną oraz rękawiczki, jak również służymy pomocą... wystarczy, że wybierzesz, spośród tysięcy, swoją idealną choinkę ...

Ognisko oraz spacer!

Zapraszamy na przedświąteczny spacer w niesamowitej choinkowej scenerii, a po zakończeniu poszukiwań na ognisko, które płonie codziennie... zachęcamy do przywożenia ze sobą koszy piknikowych z prowiantem na ognisko:)

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci codziennie od 4 grudnia do 23 grudnia od 9:00 do 16:30.
Również w weekendy!!!

Pomoc

Jeśli nie masz ochoty wycinać choinki sam.... nie ma problemu ... mamy dla Ciebie już świeżo wycięte choinki lub służymy pomocą 🙂 Każdą choinkę pakujemy w siatkę kompresującą oraz chętnie pomożemy przy pakowaniu jej do lub na auto:)

Ponieważ choinka powinna być najpiękniejsza!

Świerk srebrny

Świerk srebrny cięty w wysokości od 1,20m do 3,5m

od 70zł/szt

Jodła kaukaska

Jodła kaukaska cięta w wysokości od 1,7m do 2,5m

od 120zł/szt.

Świerk srebrny w doniczce

Świerk srebrny kopany w doniczce w wysokości od 70cm do 160cm

od 70zł/szt

Nie ma nic bardziej świątecznego, niż wspólne wybieranie choinki

Czas spędzony z rodziną jest bezcenny. Wybór choinki to świetna okazja na rodzinną wycieczkę na plantację, gdzie można wybrać idealne drzewko, wyciąć je samemu i spędzić miło czas przy ognisku.

“Przyjeżdżamy tu co roku. Zawsze sami wycinamy choinkę. Po ciężkiej pracy grzejemy się przy ognisku i pieczemy kiełbaski. Bardzo fajne miejsce na spędzenie rodzinnego dnia. No i choinka stoi do lutego”

Bartłomiej K.

Niezapomniane wspomnienia

Wybór choinki to wspaniała przygoda

#pytania

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź najczęściej zadawane pytania.