plantacja choinek Wrocław - gdzie kupić choinkę

Plantacja choinek Wrocław – okolica

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej plantacji do Zawonii (niedaleko Trzebnicy) na ul. Budczycką.

Choinka dojrzewa 5-7 lat zanim trafi do domu na święta. To w jak sposób drzewko jest hodowane ma znaczenie. Dzięki wieloletniej rodzinnej tradycji prowadzenia plantacji wiemy w jaki sposób dbać o nasze ekologiczne drzewka, które mają piękny kształt. Choinki są ścinane bezpośrednio przed sprzedażą, bez pośredników dzięki czemu są świeże i trwałe, a ich zapach lasu wypełnia cały dom.

Choinki we Wrocławiu gdzie kupić?

Staramy się modernizować i nieustannie rozwijać naszą plantację, która znajduję się pod Trzebnicą. Wszystko po to aby każdego roku dostarczać piękne i świeże choinki na Święta Bożego Narodzenia. Chcemy żeby nasi klienci mieli absolutną pewność, że choinki są najwyzszej jakości – chcemy im pokazać gdzie i kiedy choinka została wycięta i w jakich warunkach była od tego momentu przechowywana, czy nie była narażona na zbyt wysokie temperatury, a z drugiej strony czy nie przemarzła. Do tego służą nam rejestratory Blulog. System kontroli oparty na rejestratorach firmy Blulog, aplikacji z GooglePlay i na standardowych smartphonach z NFC, umożliwia śledzenie parametru czasu, lokalizacji i temperatury od momentu ścięcia choinki do jej sprzedaży. Monitoring tych czynników pozwala zabezpieczyć się przed zepsuciem świątecznej atmosfery, które może spowodować usychające i gubiące igły drzewko.

Odwiedź naszą plantacje choinek Wrocław, okolica. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej plantacji do Zawonii (niedaleko Trzebnicy) na ul. Budczycką.

© 2016